Dlaczego tak ważne jest, by pokochać siebie

>Wielu ludzi idzie przez życie z przekonaniem, że nie są kompletni, nie są godni albo wystarczająco dobrzy, by odnaleźć miłość do samych siebie. Tak niskie wibracje, wynikające z ciągłego zaniżania swojej wartości, sprawią, że prędzej czy później zaczniesz szukać akceptacji u innych lub skupisz się na próbach podnoszenia samooceny za pomocą przedmiotów. Bywa, że takie działania przynoszą pozytywny efekt, jednak na dłuższą metę okażą się one opresyjne. Wiesz dlaczego? Ponieważ, aby poczuć się dobrze w swoim towarzystwie, musisz pokochać siebie!

Czy udało Ci się osiągnąć coś wyjątkowego? Coś, co wydawało się niemożliwym do zrobienia? Znów założę się, że TAK! Jeśli natomiast nie jesteś w stanie przypomnieć sobie niczego takiego, jeśli naprawdę czujesz, że nie zasługujesz na to, by docenić swoje osiągnięcia czy też że nie zasługujesz na to, by siebie pokochać, to zastanów się czy było tak zawsze? Pomyśl więc tak - udało Ci się do czegoś dojść, udało Ci się stworzyć związek, udało Ci się awansować, bo bardzo Ci na tym zależało. Czy w ogóle dostrzegasz, jak wiele Ci się w życiu udało?

Nieważne jak bardzo starasz się pokazać swoją samoakceptację oraz udowodnić, że naprawdę jesteś z sobą szczęśliwy, ludzie instynktownie wyczują, że między Twoimi deklaracjami a rzeczywistością jest przepaść. Jeśli nie pokochasz siebie, nie masz szans, aby jakiekolwiek zewnętrzne zapewnienia, lajki czy polubienia w social mediach, będą w stanie zaspokoić Twoich potrzeb!

Jeśli uda Ci się osiągnąć stan samoakceptacji, zaczniesz szanować się mimo swoich niedoskonałości i wierzyć, że nawet mimo to jesteś wartościową, kompletną jednostką, Twoje życie zmieni się nie do poznania. Stanie się życiem, o którym nie zdarzało Ci się marzyć!

Dołącz do naszej społeczności. Dołącz do Temple of Energy, gdzie odważnie i otwarcie rozmawiamy o radości życia, drodze do sukcesu, wewnętrznym spokoju i wolności! Wspólnie wypracowujemy metody pozwalające przezwyciężyć wszelkie bariery i znajdziemy sposoby, by osiągnąć wszystko, co daje poczucie szczęścia!