O nas

Temple of Energy to stworzony z miłości do natury i duchowości sklep z wyselekcjonowanymi akcesoriami do uświęcania codziennych rytuałów. Znajdziesz tu przede wszystkim nasze ukochane kryształowe male, a także kadzidła do rytualnego oczyszczania energii, piękne miedziane butelki i inne akcesoria, przy pomocy których zaprosisz wysokie wibracje do swojego domu!

Nasza marka powstała w jednym z najbardziej uduchowionych miejsc na świecie - w Ubud, na Bali. To właśnie tutaj uderzyła nas potężna, lecznicza moc kryształów, które mogą stanowić wyjątkową ozdobę, ale przede wszystkim wspierać nas swoją energią, zasilaną potężnym żywiołem Ziemi! Zachęcamy Cię, abyś nie tylko traktowała malę jako element stylizacji, ale także jako inspirację do praktyki medytacji, uważności czy afirmacji i codzienne wsparcie w życiowych wyzwaniach.

W Temple of Energy będziemy zapraszać Cię także na transformujące warsztaty, dzięki którym poznasz podobne do Ciebie, skoncentrowane na rozwoju Świadomości piękne Istoty i nauczysz się żyć z wdzięcznością dla Tu i Teraz, celebrując cud jakim jest Życie.

Dzisiejszy świat bez duchowego wymiaru wydaje się być pozbawiony głębszego sensu. Jak nigdy potrzebujemy teraz zaopiekować się sobą i swoja przestrzenią, by zaznać harmonii i wrócić do korzeni, u których źródeł leży potrzeba tworzenia wspólnoty, dzielenia się wsparciem i mądrością, wdzięczność i celebracja każdej chwili. W końcu to, czym się otaczamy wpływa nie tylko na nasze samopoczucie ale też zdrowie!

Z miłością,

Zespół Temple of Energy